Vítejte na mém webu

Rozhodla jsem se sdílet své životní postřehy a zkušenosti s ostatními.  Něco ve mně mi říká, že by bylo škoda, nechat si to pro sebe a  nepodělit se o své poznání  s těmi, kteří o to budou stát.

Tak vítejte na mém webu. A děkuji vám, že jste tady. Dáváte mému psaní smysl.  :-)

Věřím, že všichni jsme tu proto, abychom se něco naučili a posunuli se dál na cestě svého duchovního vývoje. Abychom poslouchali svou duši a její volání…
Všichni jsme nedílnou součástí vesmírného řádu a lidské společnosti. A tak musíme nejen poslouchat svou duši, ale musíme si najít své místo i v rámci vyšších společenských celků. Musíme naplnit své individuální potřeby, abychom mohli dobře plnit i své úkoly v rámci své rodiny a celé společnosti.
Musíme se naučit milovat sami sebe, abychom dokázali milovat i ty druhé. Musíme sami u sebe přijmout všechna svá lidská omezení a všechny své nedostatky, abychom to samé byli schopni přijmout i u ostatních lidí.
Musíme se naučit milovat to, co je, abychom dosáhli duchovního klidu, míru a harmonie v sobě.
Když budeme umět být sami se sebou, když budeme sami se sebou v míru, lásce a harmonii, přispějeme tím k míru, lásce a harmonii i v naší rodině a v celé naší společnosti. A tím i v celém vesmíru. :-)
Pokud tento úkol přijmeme vědomě a s pokorou, je to úkol na celý náš život. Protože v tom případě kráčíme vědomě po nikdy nekončící cestě sebe-poznání a sebe-rozvoje.  Není to cesta jednoduchá, ale vede ke skutečnému niternému štěstí a lásce.